top of page
DSC_3325.jpg

Minust

Minu nimi on Reili ja minu suureks kireks on pildistamine. Fotograafiaga olen tegelenud 4 aastat, mille käigus olen õppinud ja kogenud palju. 

Kõige südamelähedasem on mulle pildistada naise ilu.  Minu eesmärk on anda naistele võimalus esile tuua oma parimad küljed ja näha oma tõelist ilu! Ja buduaar fotograafia võimaldab mul seda teha, samas andes Teile võimaluse avada oma sensuaalsem ja naiselikum pool, mõnusas ja turvalises keskkonnas.

Minu kliendid ei ole professionaalsed modellid, vaid nad on lihtsad naised - emad, õpetajad, sportlased, arstid, üliõpilased, ettevõtjad - kõik kaunid naised! 

 

Hetkel olen avastamas enda jaoks ka perede pildistamise võlu. Enim meeldib pildistada peresid nende endi kodudes, jäädvustades vabas võtmes nende toimetusi.

 

Ma tean, et fotosessioonile tulemine võib olla raske. Tõenäoliselt olete närvis ja pabinas. Peas keerlemas miljon küsimust: kes on see buduaarifotograaf ja kas meil õnnestub koostöö? Kas ma tunnen end mugavalt? Mis siis, kui ma ei näe just kõige ilusam välja? Mida ma selga peaksin panema? 

 

Ma luban - muretsemiseks pole vähematki põhjust. Ma juhendan Teid igal sammul ja koos ületame kõik raskused. 

Olen ülimalt tänulik kõigile, kes on mind usaldanud jäädvustama oma perepildistamist, portreesid, tüdrukuteõhtuid. Fotograafia laseb mul tuua teie argapäeva veidi sära ning seetõttu ma nii väga armastangi inimeste pildistamist!

Minu kontaktid

reili.kuunruss@hotmail.com

Tel: 53 93 73 03

  • Reili Küünruss Photography
  • Reili Küünruss Photography
bottom of page